שירותי סיעוד וטיפול בבית

נכון, נהוג לומר שאין כמו בבית, אבל יש מצבים נדירים בהם הכלל הזה אינו עומד במבחן המציאות. למשל, כאשר אדם זקוק לטיפול רפואי ממושך או לשיקום, ואז בהחלט יכול להיות שנדרשת תקופת שהות בבית חולים או במוסד שיקומי כדי שהאדם יחזור לאיתנו. אבל מה בדבר אנשים הזקוקים לטיפול סיעוד לתקופה ממושכת? במקרה זה, עדיף לעשות זאת בבית, במסגרת שירותי סיעוד וטיפול בבית. בהנחה שאין המדובר בקשיש שמצבו התפקודי הרפואי מוגדר כ"סיעודי מורכב", חברות סיעוד לקשישים יוכלו לדאוג לטיפול בבית, כי בסופו של דבר – על פי רוב, באמת אין כמו בבית.

הכי טוב בבית
מתי במיוחד כדאי לחפש שירותי סיעוד וטיפול בבית? פתרון זה נכון כאשר ברור שהקשיש זקוק לסיוע בפעולות מקובלות כגון רחצה, אכילה וניידות. פתרון זה יתאים כאשר הרעיון לחפש בית דיור מוגן נשלל מכל וכל על ידי הקשיש, שאוהב את ביתו ומרגיש שעדיף לו לקבל טיפול במסגרת ביתית. מכיוון שכיום אין קושי למצוא עובדים זרים שמעניקים טיפול סיעודי מסביב לשעון, החלופה הזאת אינה רק טובה, אלא גם נגישה ואפשרית.

כדי למצוא שירותי סיעוד וטיפול בבית באיכות גבוהה, אין צורך לפנות לאגף הרווחה או לביטוח לאומי. אף על פי שביטוח לאומי מעניק לזכאים גמלת סיעוד, הרי שמימוש הזכאות לטיפול סיעודי חלקי (מספר פעמים בשבוע) או מלא (טיפול יום ולילה) מבוצע על ידי חברות סיעוד לקשישים. אלו הן חברות פרטיות, אך יש לשים לב שבוחרים חברה בעלת אישור מטעם ביטוח לאומי ומטעם כל הרשויות המוסמכות.

סיעוד באיכות גבוהה
חברת יאיר שירותי סיעוד מזמינה אתכם, המחפשים שירותי סיעוד וטיפול בבית ברמה הגבוהה ביותר, לפנות ולקבל מענה מושלם. אם הגעתם למסקנה שיתאים לכם בית דיור מוגן – נוכל לעזור לכם למצוא את המקום הנכון עבורכם. אבל גם אם החלטתם, כמו רבים אחרים, שאין כמו בבית – נוכל לספק לכם עובדי סיעוד מקצועיים ואמינים שנבחרו בקפידה. אנו מספקים עובדי סיעוד מקומיים וזרים. אנו מעניקים לכם אוזן קשבת ומבררים מה בדיוק אתם מחפשים, באיזו שפה נוח לכם לתקשר, האם תעדיפו מטפל או מטפלת ומה עוד חשוב לכם כדי שתהיו מרוצים.