שירותי טרום סיעוד

לטפל ביקירכם ללא המתנה מיותרת

משפחות רבות שיקיריהן זקוקים לטיפול סיעודי נדרשות לא פעם למצוא לו מיידית את הפתרון הטיפולי, לרוב מיד לאחר השחרור מבית החולים. 
אך צורך לחוד ובירוקרטיה לחוד. שכן, על מנת לקבל את העזרה החשובה נדרשות המשפחות להתחיל בתהליך ארוך של הגשת הבקשה לקצבת הסיעוד של הביטוח הלאומי שמעניקה המדינה לאזרחיה הסיעודיים המסייעת להם בשעות טיפול ובשירותי סיעוד נוספים.   

אם גם יקירכם זקוק לטיפול סיעודי מיידי, שירותי טרום הסיעוד של חברתנו יסייעו לכם ויעניקו ליקירכם את הטיפול החשוב כבר מהרגע הראשון - עוד לפני שתקבלו את התשובה על הזכאות לקצבת הסיעוד. כל זאת, ללא תשלום וללא התחייבות מצדכם.

מהם שירותי טרום סיעוד?
שירותי טרום סיעוד ניתנים למטופלים וקשישים סיעודיים הזקוקים לסיעוד מיידי. השירותים נותנים מענה לבעיה הנוצרת כאשר מתעורר צורך לקבל סיוע מיידי של מטפלת סיעודית, בטרם מתקבלת התשובה מביטוח לאומי על הזכאות לקבלת קצבת הסיעוד.

יקירכם זקוק לטיפול סיעודי מיידי?
שירותי טרום הסיעוד של חברתנו יעניקו ליקירכם כבר מהרגע הראשון את הטיפול הסיעודי לו הוא זקוק וללא המתנה מיותרת. והכול ללא התחייבות וללא תשלום.

מה כוללים שירותי הסיעוד שלנו?


בעיקר טיפול סיעודי מיידי לו בוודאי זקוק יקירכם מיד לאחר שחרורו מבית החולים. לכן, מיד עם פנייתכם אלינו יגיעו לבית יקירכם אחות מוסמכת ועובדת סוציאלית שלנו שיבחנו את יקירכם ואת מצבו הרפואי. מה מטרת הבדיקה? להעריך בצורה מיטבית את מידת הסיוע לה יקירכם זקוק בתקופה חשובה זו. וגם - כדי שנוכל לסייע לכם להגיש את הבקשה לקצבת הסיעוד, זו שתעניק ליקירכם את הטיפול הסיעודי הקבוע מהמדינה. 

עם צוות המומחים שלנו תוכלו להיות בטוחים כי אתם ממלאים את הבקשה לקצבה באופן מדויק ונכון, מה שיבטיח שיקירכם יקבל את מלוא זכויותיו - מספר שעות הסיעוד השבועיות להן הוא כה זקוק, והכול - תוך קיצור התהליך למינימום האפשרי.
 

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note