עובדת סיעודית

היכן ניתן למצוא עובדת סיעודית מוצלחת? האם מגיע לי סיוע בהתאם לחוק הסיעוד ובתיאום עם ביטוח לאומי? כמה שעות בשבוע מגיעות לי בתור גמלת סיעוד? אם שאלות אלו מטרידות אתכם, אם אתם צריכים למצוא עזרה סיעודית לעצמכם, לבן או בת הזוג, אולי להורים המבוגרים, אל תישארו כסומים באפלה. בחברה המתמחה בכל הקשור לסיעוד, יאיר שירותי סיעוד, ידעו לענות לכם על כל תהייה ועל כל שאלה. תוכלו להבין האם מגיע לכם שירות מטפלות סיעודי, האם תוכלו לקבל תוספת שעות בזכות קרן המעניקה סיוע לניצולי שואה, תוכלו לדעת האם עדיף לכם לקבל טיפול ביתי או שעדיף יותר להיעזר במוסדות סיעודיים מוכרים וכן הלאה.

מה שעדיף בשבילכם
המונח "עובדת סיעודית" יכול ללבוש צורות שונות. מדוע זה כך? מכיוון שעובדת בעלת התמחות סיעודית יכולה להימצא במקומות שונים. עובדת כזאת יכולה להיות שכירה של בתי אבות ודיור מוגן. זו יכולה להיות עובדת זרה אשר מועסקת על ידי המטופל או המטופלת באופן פרטי. זו יכולה להיות עובדת שמגיעה הביתה מטעם ביטוח לאומי למשך מספר שעות, אך זו יכולה להיות גם עובדת זרה שמתגוררת בביתו של המטופל והיא זמינה עבורו מסביב לשעון, בכל שעות היממה.

אך איזו עובדת סיעודית עדיפה? האם עדיפה עובדת שהיא גם אחות מוסמכת? האם עדיפות מטפלות ישראליות או זרות? ומתי בכלל כדאי לשקול עזרה שניתנת על ידי מטפל ממין זכר? בכל שאלה ובכל תהייה, פנו ליאיר שירותי סיעוד. ברשותנו מאגר מטפלות סיעודי ואנו ערוכים לסייע לזכאי ביטוח לאומי, לניצולי שואה, לקשישים בכל גיל ובכל מצב בריאותי ותפקודי.

הכל למענכם
איך מוצאים עובדת סיעודית זרה? האם רק ארץ המוצא שלה חשובה, ואולי כדאי להקדיש תשומת לב לשפות שבהן ניתן יהיה לתקשר עמה? מתי עובדת ישראלית תתאים ומתי לא? ואולי כדאי לשקול בתי אבות ודיור מוגן? התשובות אינן אחידות לכולם. לא תמיד קל לקבל החלטה. אתם מוזמנים להיעזר במומחיות ובמוניטין שלנו, בחברת יאיר שירותי סיעוד. נעשה הכל כדי שתהיו מרוצים, כדי שתהיו רגועים וכדי שתהיו מטופלים היטב.