עובדי סיעוד ישראלים

קשישי רבים נעזרים בעזרה של מטפל צמוד. נפוץ בהחלט לראות ברחובה של עיר קשיש או אדם חולה סיעודי מלווה על ידי מטפל זר שתווי פניו מספרים על מוצאו. אך לא לכולם זה מתאים. יש כאלו קשישים או חולים סיעודיים שיעדיפו מכל סיבה שהיא עובדי סיעוד ישראלים. מסתבר שהתקשורת עם הישראליים קלה יותר ולכן נוח יותר לחיות לצדם ביום יום. יש קשישים שיש להם רתיעה מאנשים זרים וממבטא מנוכר והם יעדיפו ליהנות משירות של עובדי סיעוד ישראלים. בשביל ליהנות משירות של מטפל צמוד יש לפנות אל חברות סיעוד לקשישים. חברות אלו מעמידות לרשות הקשישים מגוון רחב של פתרונות ואפשרויות סיוע שונות. אשר לכל קשיש מתאים לבחור באופציה אחרת לקבלת העזרה המתאימה לו בהתאם למצבו ולהעדפה הפרטית שלו.

עזרה סיעודית בבית
במקרים רבים יעדיפו קשישים לקבל עזרה סיעודית בבית. לרוב מדובר על קשישים במצב פיסי לא ירוד ביותר, הם אמנם נחשבים לסיעודיים אך לא ברמה חמורה ביותר, כך שהמגורים בבית אפשריים ולא מסובכים מידי. בשביל להמשיך לחיות בבית יהיה צורך להתאים את הבית למצב הפיסי שלהם ולוודא כי אין בבית מכשולים או סכנות שעלולות לגרום לפציעות או לנפילות. יוסיפו מעקות בטיחות במקומות המועדים וכן הלאה לרווחת הקשיש ולמען בטיחותו. חברות סיעוד לקשישים יתאימו לכל קשיש עובד זר המתאים לתת לו עזרה יומיומית צמודה. בהתאם למצבו של הקשיש וכן בהתאם למין ולהעדפות השונות שלו. המטפל ישהה לצד הקשיש במרבית שעות היום ויגיש עזרה סיעודית בבית בכל פעולה הנדרשת ממנו.

בית אבות או דיור מוגן
גם כאשר הקשיש שוהה בבית חולים בגין מצב רפואי מורכב יש בני משפחה מסורי שדואגים לו לאחות פרטית צמודה. עובדי סיעוד ישראליים פרטיים יגישו עזרה וידאגו לקשיש בכל עת בהתאם למצב שלו. בגין העומס בבתי החולים וריבוי החולים ביחס למצבת הרפואית חשוב להצמיד לחולה הקשיש. חברות סיעוד לקשישים יסייעו להתאים לכל קשיש את המטפל המוצלח והנכון עבורו שייתן לו מענה רפואי צמוד בכל עת ויספקו מענה הולם לפי מצבו.