מטפלת סיעודית

רגישות, אנושיות ומסירות

אתם רואים אותן בשכונה, ליד הסופר או בבנק. מלוות את הקשיש לסידורים או יושבות לצידו בגינה השכונתית. אלו הן המטפלות והמטפלים הסיעודיים המלווים במסירות קשישים שהפכו לסיעודיים וזקוקים לסיוע מהזולת בפעילותם היומיומית. 

מעבר לסיוע המסור אותו הן מעניקות לקשישים, תפקיד המטפלת הוא בראש ובראשונה לסייע לו בשגרת חייו ככל הניתן ולאפשר לו חיים בכבוד.

במה תסייע המטפלת ליקירכם?
מטפלת סיעודית תוכל לסייע ליקירכם במגוון דרכים: החל מסיוע בפעולות בסיסיות כגון אכילה, רחצה, החלפת בגדים ועוד, וגם (בעיקר למי שזקוק להשגחה צמודה) במטלות הקשורות במשק הבית כגון בישול, ניקיון וסידור הבית, ביצוע קניות, סידורים וגם ביציאה מחוץ לבית לשאוף אוויר צח.

האם חייבים להעסיק מטפלת לכל היום?
כמובן שלא. מטפלת סיעודית יכולה לסייע למטופל החל משעות בודדות בשבוע ועד טיפול צמוד - 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. היקף הסיוע תלוי בראש ובראשונה במצב הבריאותי והיקף הסיוע לו זקוק יקירכם, אך גם בפרמטרים נוספים כגון רמת הסיוע לה הוא זכאי מביטוח לאומי במסגרת קצבת הסיעוד, מסגרת התקציב של משפחת הקשיש ועוד.

מחפשים מטפל/ת סיעודי/ת ליקירכם?
ניסיוננו הרב בתחום שירותי הסיעוד וההקפדה בבחירת המטפלים מאפשרים לנו להתאים ליקירכם את המטפלים הראויים ביותר - ישראלים או זרים, ולהעניק למטפלים את כל הכלים וההכשרה הנחוצים להם כדי שיוכלו להעניק ליקירכם את כל הסיוע, ובעיקר - יעשו זאת עם כל הרגישות, האנושיות והמסירות.
 
 

כיצד ביאיר שירותי סיעוד נתאים ליקירכם את המטפלת?

  • ראשית, נבקש להכיר אותו ובמיוחד את מצבו הרפואי וצרכיו הסיעודיים
  • בהתאם למצב יקירכם וצרכיו נתאים את המטפלת המנוסה ביותר בטיפול הספציפי לו זקוק יקירכם. כל זאת כדי שתוכל להתמודד עם אופי הטיפול של יקירכם ועם מגוון המצבים אליהם היא תידרש בעת הטיפול.
  • נתמקד במספר פרמטרים כגון שפת דיבור, מין המטפל ועוד, פרמטרים חשובים ומשפיעים מאוד על שגרת המטפלת ויקירכם ושהייתם אחת במחיצתו של השני.  
 

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note