מטפלים זרים

כאשר מגיעים לגיל מבוגר, ניתן לפנות לביטוח לאומי כדי שניתן יהיה לקבל מטפלת שתסייע במשך מספר שעות בשבוע, ללא עלות. אך מה קורה כאשר לא ניתן להסתפק במטפלת או במטפל ישראלים שמגיעים למספר שעות מצומצם בכל פעם? במקרה כזה, הפתרון הוא להיעזר לא במטפלים ישראלים אלא לשכור את שירותיהם של מטפלים זרים. מהו היתרון במצב כזה? היתרון הוא שאין זה משנה מהיכן מגיעים המטפלים, אין זה משנה אם מדברים על מטפלים מהודו או על מטפלות פיליפיניות, הם מסוגלים להעניק טיפול מסור במשך עשרים וארבע שעות ביממה. לשם כך אין צורך להסתבך – כל מה שצריך לעשות הוא לפנות לחברת סיעוד מתמחה. זקוקים לעזרה בתחום הסיעוד? למטפלים מקומיים או זרים? פנו לחברת יאיר שירותי סיעוד. 

אין כמו בבית
בשנים בהן רק החלו להגיע ארצה מטפלים זרים, היו מי שהביעו אי אמון בשיטה זו. היו כאלה שהעדיפו את הפתרון החלופי, דהיינו מציאות מוסד סיעודי. אז אמנם גם כיום ישנם מוסדות סיעודיים, חלקם טובים מאוד, אבל אנשי המקצוע מסכימים: ברוב המוחלט של המקרים, העסקת מטפלת שמגיעה לביתו של הקשיש ומספקת טיפול והשגחה של עשרים וארבע שעות ביממה היא השיטה העדיפה ביותר.

אם לא ברור מדוע מטפלים זרים עדיפים על מעבר למוסד סיעודי, חשבו נא על הנקודה הבאה. האם קל לעזוב את הבית ולעבור לסביבה חדשה ובלתי מוכרת? האם בגיל מבוגר קל לשנות הרגל של שנים ולעבור למוסד שהוא מעין פנימייה למבוגרים, כשכולם בסביבה קשישים סיעודיים וכולם אינם נהנים מפרטיות כמו בבית? התשובה ברורה. מטפלות פיליפיניות יהיו כמעט תמיד עדיפות על קבלת טיפול מחוץ לבית. זה נכון בתנאי שהקשיש אינו מוגדר כסיעודי מורכב, ואז ניתן לקבל מענה במוסד סיעודי שמורשה לספק גם שירותים רפואיים ופיקוח רפואי צמוד.

שירותי סיעוד בשבילכם
הרופא המליץ על העסקת עובד זר? עברתם הערכת תפקוד וכעת אתם רוצים לדעת איך מקבלים מטפלים זרים? תוכלו לקבל מענה לכל מה שנחוץ לכם בחברת הסיעוד הוותיקה יאיר שירותי סיעוד. העסקת מטפלת סביב השעון או מימוש של זכויות לפי חוק הסיעוד – כל מה שתצטרכו, אנחנו כאן בשבילכם.