ייעוץ והשמה בבתי אבות

עושים הכול כדי שיקירכם ירגיש בבית

מחפשים בית אבות ליקירכם ולא יודעים היכן להתחיל? מה לשאול, מה רצוי לבדוק? אילו מסגרות יכולות להתאים לו ועוד?
שירותי הייעוץ וההשמה בבתי אבות ובדיור מוגן של יאיר שירותי סיעוד יסייעו לכם בבחירת סביבת המגורים של יקירכם - משלב החיפוש ועד השתלבותו המלאה במקום מגוריו החדש.

מהם שירותי ההשמה והייעוץ ומה הם כוללים?
מטרתם לסייע בבחירת בית אבות או דיור מוגן להורים הקשישים באמצעות מעטפת שירותים הכוללת: בחינת צורכי הקשיש, חיפוש בית אבות המתאים לצרכיו, ביצוע סיורי התרשמות, עזרה ברישום לבית האבות ולבסוף - סיוע בהשתלבות בבית החדש תוך שימת דגש על יום המעבר ותקופת ההתאקלמות הראשונה. 

צרו עימנו קשר

pencil6, pencil, write, edit, blog, note
שלב א' - מכירים את יקירכם
בתחילת התהליך נבקש להכיר את יקירכם, את צרכיו הרפואיים והבריאותיים ואת מידת עצמאותו - האם הוא עצמאי, האם הוא נזקק למחלקה סיעודית, להשגחה צמודה / חלקית ועוד. פרטים אלו יסייעו לנו בגיבוש ההמלצה על המסגרת המתאימה לו ביותר. בנוסף, נבקש לדעת אם ישנם צרכים מיוחדים לבני המשפחה הקרובה - למשל קרבה ונגישות לבית האבות, מהי מסגרת התקציב החודשי ועוד.

שלב ב' - מיפוי בתי אבות פוטנציאליים
כעת, לאחר שהכרנו היטב את צרכיו של יקירכם, נוכל להתחיל ולחפש לו מקום מגורים מתאים שיענה על כל צרכיו. בשלב זה נמפה יחד אתכם את בתי האבות הפוטנציאליים ונתאר בפניכם את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות תוך התייחסות לפרמטרים כגון אופי האוכלוסייה, פעילויות פנאי וחברה, שעות ביקור, מספר אנשי הצוות ועוד. 

שלב ג' - סיור התרשמות
כעת, שיש בידכם את כל הפרטים, סביר להניח שיהיה לכם כבר בית אבות מועדף. נבקר בו יחד אתכם כדי שתתרשמו ממנו בעצמכם: נסייר במחלקות השונות, נסקור את אזורי המגורים, נשוחח יחד עם צוות בית האבות ונבחן יחד דברים שחשוב לכם לבדוק.

שלב ד' - הרשמה ומעבר יקירכם לביתו החדש
מצאתם את בית האבות המתאים? נמשיך ללוות אתכם גם בהליכי ההרשמה, במילוי הטפסים, התקשורת עם צוות בית האבות ועוד, עד לשלב הכי חשוב - יום המעבר של יקירכם. נעשה הכול כדי לסייע לכם ביום חשוב זה על מנת שיקירכם יתאקלם בביתו החדש בצורה הטובה ביותר.

מחפשים בית אבות ליקירכם?
צרו עמנו קשר ונעניק לכם את כל הסיוע והייעוץ בבחירת בית האבות ליקירכם.