טיפול סיעודי פרטי

אנשים צעירים שבריאותם טובה ושאין להם מגבלות בריאות מיוחדות, אינם מקדישים יותר מדי מחשבה בנוגע לאפשרות של ירידה ביכולת התפקוד. אך עם השנים, כאשר סימני הגיל כבר ברורים וכאשר זקוקים לעזרה, כל מה שקשור לקבלת טיפול סיעודי פרטי כבר הפך לחלק מהחיים. בגיל מבוגר עולה במשנה תוקף השאלה האם להעסיק מטפלת פרטית בבית, או שאולי כדאי לעבור לדיור מוגן סיעודי. שאלות חשובות לא פחות עוסקות במימון של הטיפול הסיעודי ובשאלה איך מתמודדים עם כל ההוצאות.

במימון ביטוח לאומי
שכבה לא קטנה של אנשים, כאלה שדואגים מראש לגיל זקנה ושיבה, מחליטה שלא לסמוך על טוב ליבם של אחרים. אנשים אלה דואגים לרכוש ביטוח בריאות וסיעוד, כדי שכאשר יעלה הצורך יהיה מי שיממן עובד זר סיעודי או כל טיפול חלופי אחר – דיור מוגן או בית אבות סיעודי, למשל.
אך בין אם קיים ביטוח סיעודי פרטי ובין אם לאו, במקרים רבים ניתן לקבל טיפול סיעודי פרטי במימון מלא או חלקי של ביטוח לאומי. הזכאות לגמלת סיעוד, למשל, תאפשר לקבל מטפלת (או מטפל) שמגיעה לביתו של הקשיש בהתאם לרמת התפקוד שהוכרה. שירותי סיעוד פרטיים אלה ניתנים בשיתוף פעולה בין ביטוח לאומי לבין חברות סיעוד, שהן הגורם ששולח את המטפלות. יש לציין שגם אלה שזקוקים לטיפול סיעודי רציף יכולים לקבל מימון מביטוח לאומי לכיסוי חלק מההוצאות הנדרשות למעסיקי עובדים זרים סיעודיים.

איכות חיים משופרת
אם אתם מחפשים טיפול סיעודי פרטי, בין אם כבר פניתם לביטוח לאומי ובין אם לאו, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר. חברת יאיר שירותי סיעוד היא חברה אמינה, וותיקה ומקצועית המספקת שירותים נרחבים – מטפלת פרטית ישראלית או מטפלת זרה, אחות שתלווה בבית החולים או אחות לטיפול בבית.
יש לכם שאלות נוספות? רוצים לקבל טיפול סיעודי פרטי ממטפלים סיעודיים מוסמכים, חלקם דוברי מספר שפות? אל תהססו. יאיר שירותי סיעוד פרטיים יעמידו לרשותכם את כל הידע הנדרש ואת כל אנשי המקצוע. עבורכם, עבור בן משפחה, עבור האם או האב שכבר אינם כתמול שלשום – לכולם מגיעה איכות חיים משופרת ועזרה.